Encyklopedia Rocka

O nas

Muzyka rockowa jest naszą największą pasją. Pasją, którą chcemy się z Wami dzielić. Naszą misją jest pokazanie Wam tego, co najlepsze w fascynującej ale i bezkresnej krainie rocka.

Sercem Rockersa jest Rockopedia - rockowa encyklopedia, nad którą nieustannie pracujemy. To niewyczerpane i nieustannie rozwijane źródło wiedzy o zespołach, płytach, muzykach. Kładziemy nacisk na to, aby prezentowane w niej informacje cechował wysoki poziom merytoryczny, żeby były wyczerpujące, rzetelne i ciekawe.

Naszym dużym atutem jest także rozbudowany dział artykuły z bogatą okołorockową publicystyką. To nie tylko relacje z koncertów - zarówno polskich, jak i zagranicznych, recenzje rockowych książek i filmów czy wywiady - ale także felietony czy analizy. Potrafimy spojrzeć na rocka z odpowiednim dystansem.

Wyróżnia nas nie tylko wysokiej klasy niezależne dziennikarstwo ale i autorskie oprogramowanie, na którym oparty jest portal. Dzięki temu możemy dostarczać Wam profesjonalną treść w możliwie najwygodniejszy sposób.

Redakcja i centrum dowodzenia Rockersa znajduje się w Gdańsku, ale mamy swoich przedstawicieli także w pięciu innych województwach. Działamy od początku 2008 roku, sukcesywnie wzbogacając swoją bazę zespołów. Z nami nie zgubisz się w olbrzymim świecie rocka. Pokażemy Ci w nim wszystko, co najlepsze.

Twórcy

Współpracują

Rockers zbudowany jest w oparciu o autorskie systemy: REbEl 1.0. oraz RockMan 1.0.

Autorem logo portalu jest Marcin Budyn.

Wielkie dzięki dla Jacka Puczko za współpracę i duży wkład w stworzenie poprzednich wersji oprogramowania portalu. Pozdrawiamy!

Serwisy społecznościowe


Follow rockers_com_pl on Twitter Subskrybuj mój kanał w YouTube